PRACA

Firma Bau Team Poland zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych obsługując jedne z największych firm budowlanych w tym sektorze, głownie poprzez dystrybucję materiałów budowlanych na terenie całego kraju, a także w zakresie prowadzenie wszelkiego rodzaju usług z tym związanych.

Handlowiec – Sprzedawca

Miejsce pracy: Gdynia, Kartuzy (okolice), Miszewko (pow. kartuski)
Region: pomorskie
Wynagrodzenie: 2 – 4 tys. zł

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowywanie ofert handlowych oraz nadzór nad przebiegiem procesów dystrybucyjnych i logistycznych. Dodatkowo, dbać będzie o realizację planów sprzedaży i polityki promocyjnej firmy, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z nowymi i utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami. Szukamy handlowców z prawdziwego zdarzenia, nie bojących się chwytać za telefon, posiadających rozwinięte w znacznym stopniu zdolności negocjacyjne

Zakres Obowiązków:

  • fachowe doradztwo w ramach oferowanych produktów
  • monitorowanie inwestycji w branży obiektów budowlanych oraz prowadzenie ewidencji podjętych działań
  • zapewnienie terminowości dostaw do klienta
  • prowadzenie rozmów i negocjowanie kontraktów handlowych
  • odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie planów sprzedaży
  • monitorowanie i analizę rynku, kontrolę działań konkurencji
  • raportowanie wyników i postępu prac

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • min. 2-letnie doświadczenie w handlu
  • znajomość topografii regionu
  • umiejętność organizowania i planowania
  • umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi
  • umiejętność kreatywnej pracy w zespole
  • nastawienie na wynik i realizację założonych celów
  • umiejętność organizacji pracy i skuteczność w działaniu
  • rozwinięte zdolności negocjacyjne

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań
  • ciekawą pracę w zgranym zespole
  • samodzielne i niezależne stanowisko
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stała pensja plus prowizja adekwatna od wyników)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej :

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Bau Team Poland z siedzibą w Miszewku, Słoneczna 4, 80-297 Banino z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.